Mierz siły na zamiary Logistyku!

Witajcie,

Znacie taki zespół z dawnych lat – „LO 27” 😝? To był hit, gdy byłam dzieckiem. Do teraz nucę sobie niektóre piosenki. Jedna z nich, a szczególnie jej refren często przypominają mi się, gdy stoją przede mną trudne zadania. „Oo mogę wszystko…” 💪 To piosenka, co prawda o miłości, ale to przecież miłość sprawiła, że jestem teraz szczęśliwą żoną i mamą…💛🧡💚❤️.


Fot. Ślubna fotka 💕.

Wracając, te słowa były ze mną między innymi wczoraj, gdy postanowiłam maksymalnie wykorzystać czas i zrobić jak najwięcej w domu… Skończyłam więc mycie okien, wysprzątałam łazienki, zrobiłam chyba z 5 prań i wiele innych rzeczy robiłam z naszym syneczkiem 💃. Aż wieczorem zaczęłam czuć ból w boku i ręce, kładłam się z nadzieją, że dziś będzie lepiej. Niestety koszmarnie mnie boli, a słowa piosenki „Oo mogę wszystko…” nabrały innego wymiaru. Teraz to dopiero wyzwanie zrobić coś z takim bólem 😱😂.

Mierz więc siły na zamiary Logistyku! Chciałaś popisać się perfekcjonizmem to teraz masz! 😭🤒Czas na zastosowanie koncepcji Lean Management (szczupłe zarządzanie tj. ogólnie mówiąc eliminacja marnotrawstw) w kontekście udoskonalenia procesu planowania i realizacji porządków świątecznych. Czy naprawdę trzeba robić wszystko tydzień przed świętami? Gdybym zabrała się za to wcześniej pewnie teraz leżałabym z synkiem do góry brzuchem czekając na pierwszą gwiazdkę ⭐️.

Fot. Model doskonalenia procesów logistycznych według Lean Management.

Mam już parę pomysłów, co można zrobić, aby świąteczne porządki były przyjemniejsze… Kolejne sprzątanie już przed świetami Wielkanocnymi – (nie żebym między tymi okresami przez przeszło 3 miesiące nie sprzątała 😂🤣😅) to będzie test, czy odrobiłam tę lekcję, którą dało mi życie 🤷‍♀️✍️.

Obolały Logistyk

Mama, która może wszystko

Czy odkryłeś/aś już w sobie zadatki na Logistyka? Podziel się swoimi spostrzeżeniami!